KLİNİK PSİKOLOG

EDA ELBİR

YETİŞKİN TERAPİSİ, ÇİFT TERAPİSİ, ERGENÖZGEÇMİŞ

Bursa doğumlu olan Klinik Psikolog Eda ELBİR 2011 yılında İstanbul Haliç Üniversitesi Psikoloji bölümüne girerek lisans eğitimini tamamladı. Bu süreçte rehabilitasyon merkezi, danışmanlık ve klinik merkezleri, anaokulu, ruh ve sinir hastalıkları hastanesi gibi birçok alanda görev yaptı. Balıklı Rum hastanesinde gönüllü stajyer olarak görev aldığı sürede; bağımlılık, yeme bozukluğu ve klinik teşhis almış hastalar ile çalıştı.

Lisans eğitimi sonrası İstanbul Kent Üniversitesinde başlayarak uzmanlığını Klinik Psikoloji alanında tamamladı. Uzmanlığı sonrasında özel bir klinikte travma ve yeme bozuklukları ile çalışmaya devam etmiştir. Görevine yedi sene boyunca aktif olarak devam ederek danışan görmüş ve mesleki anlamda önemli deneyimler kazanmıştır.

Şu anda alanı ile ilgili gelişmeleri yakınen takip etmekte, eğitim programlarına devam etmektedir. Uzman Klinik Psikolog Eda ELBİR ergen, yetişkin, çift ve aile danışmanlığı alanlarında danışan kabulüne Alfa Psikoofis’te devam etmektedir.

Mezun Olduğu Üniversite :  İstanbul Haliç Üniversitesi

Yüksek Lisans Yaptığı Üniversite : İstanbul Kent Üniversitesi

Uyguladığı Terapi Yöntemleri : BDT ( Bilişsel Davranışçı Terapi ), Şema Terapisi, Oyun Terapisi

Uyguladığı Testler : ÇOCUK GELİŞİM ENVANTERLERİ VE TESTLERİ, MMPI, YEME BOZUKLUĞU ÖLÇEKLERİ, D2 DİKKAT TESTİ, GOODENOUGH İNSAN ÇİZ TESTİ, METROPOLİTAN OKUL OLGUNLUĞU TESTİ, GESSELL GELİŞİM FİGÜRLERİ TESTİ

İletişime Geç: 0850 309 2942
Randevu Al


KLİNİK PSİKOLOG EDA ELBİR MAKALELERİ