29.07.2022 Cuma

PSİKOOFİS PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK - PSİKOLOG MERKEZİ

Psikoofis Psikolojik Danışmanlık - Psikolog Merkezi
Psikoofis Psikolojik Danışmanlık - Psikolog Merkezi 

Psikolojik danışmanlık hizmetinden yararlanmak isteyen herkes için hizmet veren Bakırköy Psikoofis Psikolojik Danışmanlık Merkezi, İncirli'de bulunuyor. 

 

Birçok psikolojik danışmanlık ve psikolog merkezi içinden seçim yaparken neden Psikoofis'i tercih etmelisiniz bu yazımızda bazı noktalara değineceğiz. 

İyi Psikolojik Danışmanlık Merkezleri Nasıl Anlaşılır?

İyi bir psikolojik danışmanlık merkezi, bünyesinde profesyonel isimleri barındırır ve yasal olarak çalıştırabileceği isimlerle sizlere ulaşır. 

 

Günümüzde psikolojik danışmanlık hizmeti veren birçok kurum birbirinden fiyat politikası ve yaklaşımlarıyla birbirinden ayrılmaktadır. 

 

Danışanların iyi bir psikolog merkezinden beklentisi özellikle terapistlerinin yaklaşımlarından memnun kalmaktır ancak bunun yanında terapi hizmeti sunan birçok merkezin sahip olması gereken özellikler bununla sınırlı değildir.

 

Psikolojik danışmanlık veren merkezlerde;

 

  • danışanlara güleryüzlü bir yaklaşım sunulmalı

  • atmosferin ferah ve aydınlık olmasına özen gösterilmeli

  • ulaşım kolaylığı sağlamalı

  • güvenlik açısından soru işareti olmamalı

  • fiziksel açıdan yeterli imkanlar sunulmalı (odaların genişliği, bekleme salonu, lavabo ve bankonun olması)

  • ücret açısından zorlayıcı fiyatların olmaması

 

gibi kriterler danışanların istekli ve sağlıklı bir terapi süreci geçirmesi açısından önemlidir. 

Neden Bakırköy Psikoofis Danışmanlık Merkezi?

Bakırköy psikolog merkezleri arasında Psikoofis Psikolojik Danışmanlık Merkezi, sahip olduğu birçok özelliği ile öne çıkmaktadır.

 

Danışanlarının her birine değer veren yaklaşımı ve fiziksel imkanlarının yeterliliği ile psikolog merkezlerinin sağlaması gereken imkanları sunar. 

 

Aynı zamanda bünyesinde çocuk, ergen ve yetişkin terapisi eğitimlerini almış, danışanlarına önem veren psikologlar bulunmaktadır. Ücret politikası ise herkesin terapiye ulaşabilmesi düşünülerek düzenlenmiştir. 

 

Ulaşım kolaylığı da sağlayan Bakırköy psikolog merkezi Psikoofis, İncirli metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesindedir. Bakırköy metro istasyonunun hemen yakınında bulunmaktadır. Detaylı bilgi için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

BAKIRKÖY PSİKOLOGBenzer İçerikler