27.07.2022 Çarşamba

EN İYİ ONLİNE PSİKOLOG - ONLİNE PSİKOLOG ÜCRETLERİ

Terapi almak isteyen ancak zaman bulamayanlar için
En İyi Online Psikolog - Online Psikolog Ücretleri

Terapi almak isteyenler ancak bir danışmanlık merkezine gitmek için vakti bulamayanlara özellikle pandemi dönemi ile revaçta hale gelen online psikolog hizmeti de sunulmaktadır. Online terapi, birçok yönden danışan ve terapiste katkı sağlamaktadır. 

 

En iyi online terapi nereden, nasıl alınır merak edenler için bir diğer önemli soru da online terapi ücretidir. Online terapi fiyatları birçok faktöre göre çeşitlenebilir ancak online terapi için herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. 

 

Online Terapi Ücretleri Nelere Göre Belirlenir?

 

Online psikolog ile seanslara başlamak isteyenler, akıllarındaki en iyi psikolog sorusuna cevap bulduktan sonra onlar için bir diğer önemli soru da online terapi sürecinde ana belirleyicilerden biri olan online terapi fiyatlarıdır. 

 

Online terapi fiyatları neye göre belirlenir bilmek isteyenler için diyebiliriz ki aslında online terapi ücretleri yüz yüze terapi ücretlerinden farklılaşmamaktadır. Aslında bakarsanız, hangi psikolog ile çalışmak istediğiniz bu noktada en önemli belirleyicidir. 

 

Online terapi ücreti üzerinde etkili olan diğer faktörler;

 

  • Psikoloğunuzun ücret politikası

  • Psikoloğunuzun deneyimi, tecrübesi 

  • Seans süresi

 

Bakırköy online psikolog hizmeti arayanlar için Psikoofis Danışmanlık Merkezi, bütçe dostu online terapi fiyatları ile İncirli’de hizmet vermektedir. Online terapi almak ve aklınızdaki sorulara yanıt bulmak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Bakırköy en iyi online psikolog hizmeti vermek için Psikoofis olarak her gün daha fazla çalışıyor, herkese en iyi terapi sürecini sunmak için çabalıyoruz. 

BAKIRKÖY PSİKOLOGBenzer İçerikler