28.02.2022 Pazartesi

BAKIRKÖY UZMAN PSİKOLOG RANDEVU

Kendinizi bazen çaresiz, umutsuz ve yorgun hissedebilirsiniz. Yalnız ve anlaşılmaz olduğunuzu düşünüp yaşadığınız bu duruma bir çözüm yolu arıyor olabilirsiniz.
Kendinizi bazen çaresiz, umutsuz ve yorgun hissedebilirsiniz. Yalnız ve anlaşılmaz olduğunuzu düşünüp yaşadığınız bu duruma bir çözüm yolu arıyor olabilirsiniz. Fakat ne yazık ki bu arayışlar bize her zaman verimli sonuçlar vermeyebilir. Bu gibi durumlarda psikolog/psikiyatriste randevu oluşturmanız gerekir.

 Kişi, yaşadığı içsel süreçlerin (algı, dikkati duygu, motivasyon, zeka, kişilik) aksayışı; arkadaşlık, aile veya ikili ilişki problemleri; kayıp ve yas ile başa çıkma durumlarında kendini çaresiz hissedebilir. Hayatınızda, birtakım şeylerin ters gittiğini düşünebilirsiniz, Bu durumda Bakırköy’deki alanında uzman psikologlarımızdan randevu alarak psikoterapi sürecine dahil olabilirsiniz.

Psikoterapinin pek çok çeşidi vardır. Kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz çeşidi seçerek Bakırköy Uzman Psikologlarımızla randevu oluşturabilirsiniz.

           

  • Aile ve Çift Terapisi: İlişkide Güven, Ebeveyn Çocuk İletişimi, Maddi Sorunlar, Şiddet, Cinsel Problemler, Aldatma
  • Çocuk/Ergen Terapisi: Sınav Kaygısı, Öfke Problemleri, Yeme Bozukluğu, Takıntılar, Özgüven Problemi, Oyun Terapisi
  • Yetişkin Terapisi: Öfke Problemleri, Depresyon, Boşanma Süreçleri, Kaygı ve Travmalar, Kişilik Bozuklukları, Karar Verme Güçlükleri, Uyku Problemler
  • Cinsel Terapi: Vajinismus, Erken Boşalma, Ereksiyon Problemleri, Cinsel İsteksizlik, Orgazm Bozukluğu 

 

Psikoterapi sürecinde devamlılık esastır. Danışan ve uzmanların sağlıklı iletişimiyle süreç ilerler ve nihayetinde danışan sağlıklı bir yaşama kavuşur. Hayatımızın her alanında

ZEYNEP YATIKBenzer İçerikler